Avatar uživatele
zzzzz

Blikající reklama, také ji nenávidíte? Může vyvolat záchvat?

Před časem jsem na internetu četla, že to u epileptiků může vyvolat i záchvat. Myslíte si, že je to pravda? Já epileptik nejsem, a je mi to extremně nepříjemné, tahá mi to oči.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 4395 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Michal Kole

ano může způsobit záchvat. stejně tak světelné efekty na koncertech, kdy nad kapelou blikají barevná světla nebo v TV, když je nějaká scéna v noci při vypnutém elektrickém proudu a blikají světla nouzového osvětlení.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Illines

Asi takto,jak vsem-kam se hrabe zdravi na ekonomiku a dravost nesmyslu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
773038948

No tak záchvat nevim,nevim a jestli by nekdo mohl dostat, je to možný ,ale pro oči to dobrý fakt neni,je to spiš nepřijemný ://

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ratava

Záchvat to může vyvolat asi jen u fotosenzitivních epilepsií…
Jinak u mě pomáhá na reklamu na vteřinu ledabyle kouknout a pak ji už ani nevnímám… Ale to asi u každého funguje jinak…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

pro jistotu doporučuji používat například prohlížeč Firefox a nainstalovat doplněk Adblocker. Žádné blikající reklamy už na internetu neuvidíte.
Doplňuji:
ani žádné jiné..

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Já také používám Firefox a teď asi prozradím velké tajemství. Úplně nahoře vpravo je červený čtvereček X, a když na něj klikneš, tak je konec reklamy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Občas dostávám záchcat vzteku a někdy, ale hodně málo záchvat smíchu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Záleží od farby, intenzity a rýchlosti blikania. Pre epileptika to môže pôsobiť ako spúšťač záchvatu. Podobné to je napríklad pri rýchlej ceste alejou stromov. Dokonca spúšťačom môže byť i intenívny, nevhodne sfarbený a kontrastný záblesk svetla /záchvat počas predstavenia v divadle/ .

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek