Blicí pytlíky

Proč nejsou v autobusech/vla­cích blicí pytlíky jako v letadlech?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Protože v autobusech/vla­cích můžeš otevřít okýnko, zatím co v letadle ne. Tudíž nejsou potřeba.

Další odpovědi
elektrikář

Dopravce nepočítá z tím že by vám natolik zahýbal ze žaludkem aby byl potřeba. Pokud se vám při cestování dělá špatně jde použít Kynedril nebo podobná léčiva. Nebo si vzít zásobu vlastních sáčků.

BIGFOOT

Ve vlacích jsou okna většinou zavřený takže z nich blít nelze, ale při napadení vlaku indiány není kudy pláchnout.Proto moc vlakem nejezdím,to už by bylo na pytlík zepředu i ze zadu.čau na pevné zemi BIGFOOT

anonym

Z letadla se za letu poměrně špatně vystupuje.