.,.,.,.--§§,

Bleskmobil- bezplatné stránky

Chtěla bych se zapeptat jestli někdo nevíte: Nemůžu se dostat na bezplatné internetové stránky Bleskmobil… Mám mobil Nokia 5230. Síť je nastavena jako BLESKmobil. Prosím o radu, co udělat pro přístup k bezplatným stránkám. Děkuji za odpovědi… :D

Nejlepší odpověď
www

Ve zdroji se uvádí, že se jedná jen o vybrané stránky, navíc nesmíš používat Operu.
Více info ti poskytne operátor.

Zdroj: bleskmobil.bles­k.cz/clanek/os­tatni-bleskmobil-internet-zdarma/184930/in­ternet-zdarma

Další odpovědi
Ladič pian

Nic není bezplatné. Každá aktivace netu něco stojí.

Bedy

Musíte použít integrovaný prohlížeč, co tam je. Jiný použít nemůžete, protože by došlo k přesměrování spojení (Opera tuším používá proxy)…

A zdarma se připojíte pouze na bleskmobil.cz, blesk.cz, auto.cz a isport.cz