leachim

Blbne velmi Faceboook

Normálně se přihlásím na FB dám hlavní strana a ono načítá a potom se mi ukáže toto :https://s3.ama­zonaws.com/fbve­rify/index.html dám zpět a odejít z této stránky.. a na mé zdi mi to ukáže nějakou Kravini ( Beiber + Sellina) A tohle to udělalo aji kámošum… Takže nevím co mám s tím dělat… Porádíte??? Prosím???? :-/

Odpovědi
mosoj

Vydrž chvilku. Ode dneška přechází všichni FS na timeline profil. Může to s tím souviset. Já timeline profil mám a FS jede bez problémů.

briketka10

ad Mosoj co je to ten Timeline profil ?? mám avatar na FB, když přestoupím na něj přejdu budu moct dávat zajímavou otázku ?? mě to pořád blbne !!

mosoj

Briketko je to nová grafika. Podobná změna jako zde.
Já jsem si ji nechtěně změnil někdy před měsícem a vrátit to již nešlo.
Ode dneška má být na FS povinná pro všechny !
Asi s tím budou pár dní potíže. Možnosti se nemění, jenom je zase všechno jinde než byl člověk zvyklý. Tady to bylo ale horší !

briketka10

děkuju, budu se s tím muset nějak poprat, synovec až se probudí po oslavě svých narozenin mi snad poradí :DD