Dzejkob

Blbne se po pivu?

A pokud ano, jen když pivo pije denně a nebo je to jedno?

Nejlepší odpověď
rynek878

Já mám teď u PC druhé a jsem v pohodě,tedy aspoň si to o sobě myslím.

Další odpovědi
zdeny

Znám spojtu BLBŮ a piva se nikdy ani nedotkli , a naopak spousta pivařů jsou naprosto skvělí , takže to pivo za to nemůže 🙂

Miroslavst

To si musíš přebrat sám. Víš kolik by tu bylo blbců. Češi jsou přeci národ pivařů.
Doplňuji:
No s tím jedním to nebude asi tak zlý, protože quentos se přiznal k jednomu a vidíš, je zlatý.

quentos

jedno denně je pro zdraví, to je známá věc… takže leda by to platilo u notorů… to už bych musel bejt blbej jak štoudev ;{))>

anonym

Někdo zblbne i při pomyšlení na pivo,jsou takoví,kteří ani myslet nemusí.

panenka

Já jsem slyšela že se po pivu blbne ale pokud ho nepiješ 10 krát za den tak si myslím že ti neuškodí a nezblbneš .Jeden lékář mému známému doporučil jedno pivo které si dopřává každý den a blbý není.

zmrzlinka

musis ho pit v casovych intervalech treba 10×denne ale to ty nepijes ze ne??????????