MrsNobody

Blbne mi odesílání zpráv z mailové schránky Mozilla.

Dobrý den.Už delší čas mi nefunguje odesílání z Mozilly Thunderbird.Vždy když to otevřu,tak se mi všechny e-maily stáhnou do počítače bez optání či zmáčknutí jekéhokoliv tlačítka.Také mi nejde odsud posílat jakékoliv zorávy a e-maily. Děkuju na pomoc.

Odpovědi
baghira

„Blbne“ a „nejdou“ není popis chyby, ze kterého by se dalo na něco usuzovat.

Máš správně vyplněný SMTP server? Včetně přihlašovacích údajů (pokud jsou nutné)?