Pomelo74

Blbne mi monitor.Co s tím?

Když se chci koukat na nějaký film,zvětším si obrazovku a hned tam naskočí takové proužky,že se na to nejde dívat,ale když to zase zmenším,tak to zmizí.Dělá mi to jen na internetu,když si něco stáhnu,tak to jede.Co s tím?
Doplňuji:
málo info??
No tak zrovna jsem se koukala na nějaký seriál a utřela jsem obrazovku vlhkou utěrkou.A za chvíli to začalo blbnout,myslíte ,že je to tím??

Nejlepší odpověď
www

Pomalé připojení, kvalita filmu, atd.
Málo technických info, monitorem, ani utřením to nebude.
Když ti to přehraje stažené věci a online ne, chyba bude asi někde jinde (viz výše), ne v monitoru, či přehrávači.

Další odpovědi
Hlada

To nemusí být vada monitoru. LCD monitory narozdíl od CRT obrazovek mají jakž takž přijatelný obraz jen v nativním rozlišení. Signál musí mít stejný počet pixelů jako má panel. Podívej se do manuálu, jaké má rozlišení a nastav stejné grafické kartě. Možná, že na přiloženém CD je test obrazu. BENQ ho dává k monitorům pod názvem auto.exe. Dobrý je také free Eizo-test. Testy obsahují obrazce, podle kterých se dá panel nastavit.