Nevíte, čím to, že se mi blbě dýchá při napití kofeinu nebo alkoholu?

Když se něčeho takového napiju, tak se mi blbě dýchá (mám navíc astma). Nevím proč, ale mám to tak a nikdy jsem to tak neměl. Mám pocit, že mě škrábe v krku. Nějaké metody máte? Byl jsem už i v lékárně se zeptat..

Reaguji: jako nepít, to je řešení.. ovšem ne úplně. Alkohol mi nechybí, ale bez kofeinu to moc nejde a je to docela omezení a proto hledám radu.

Původní neotázka

Blbě se mi dýchá při napití kofeinu nebo alkoholu

Nejlepší odpověď
briketka10

Jednoduchá metoda = nepít je.

Další odpovědi
Drap

Raději bych se na radu zeptal v lékaře než v lékárně.. Jedna rada je velmi prostá. Nepít nápoje s kofeinem ani alkoholem.

autacek

Tak nepij kafe a nechlastej.

Ewiczka

U kofeinu mě to špatný dýchání celkem překvapuje, protože kofein je známej jako prostředek k rozšiřování průdušek a je dokonce doporučovanej astmatikům. Otázka je jestli ho přijímáš ve formě kávy anebo nějakejch energeťáků, což by mohl bejt problém. No a k alkoholu se dá říct jediný: když ti nedělá dobře, tak ho nepij ;)