Mili @

Blbá sranda, že jo?!

http://www.vi­deacesky.cz/os­tatni-zabavna-videa/vystraseny-pan-na-hlidani
Doplňuji:
Mě by ranila mrtvice! Že se ti srandisti nabojej, že někoho z takových věcí může klepnout, že jo???!!!!

Nejlepší odpověď
anonym

Na americké televizi SyFy běží pořad jménem Scare Tactics – Taktiky strašení. V tomto pořadu si vždy vyberou nějakého člověka, kterého posléze vyděsí k smrti. Chlapík z tohohle videa byl požádán, aby pohlídal malou holčičku, které nedávno zemřela sestra.

Takové legrácky no nevím nevím.

http://www.sy­fy.com/

Další odpovědi
anonym

drsný …
doufám že má studio poblíž rovnou sanitku.

lorja

Tento druh zábavy se mi nelíbí.

Miroslavst

Nic tam není, jen přihlášení k emailu.
Doplňuji:
Jako divák dobrý, ale jako účastník no nevím.

aramah

No nikomu se vcelku nic nestalo. Ale viděla jsem video kde to stálo mladou ženu život.Vystrašili ji doma a ona vyběhla ven a přímo pod kola auta.Je to děs.

lorja

Taky bych se bála,že se může někomu něco stát.Tento typ zábavy mi připadá stupidní a trapný.Je to ale můj názor a nikomu ho nevnucuji.

anonym

To že je spravené? Vždyť to teď běží pozpátku. Můžeš to vrátit zpátky aby to jelo aspoň jak předtím?

anonym

Já to mám černobíle.

Miroslavst

Já to mám barevně

Mili @

Zkus to znovu miroslavest, jo?
snažila jsem se to spravit…