dudu

Blbá nálada

Před léty jsem jako součást své práce navštěvoval různé útvary ve velkém průmyslovém podniku. Věřte nebo ne, ale lidé si tam při práci zpívali. Ne vůbec zde nevzpomínám s nostalgií na staré zlaté časy. Ale když dnes vidím tu nervozitu, dusno a všudy přítomný stres říkám si, byla to tehdy vůbec pravda nebo jde o pouhý sen.
A ne-li, tak v čem je problém???

Nejlepší odpověď
vagra

Byla to pravda-já jsem tu dobu zažil!
Ve tvé otázce je i odpověď:
.....dnes vidím tu nervozitu, dusno a všudy přítomný stres ......

V takové atmosféře nemáš na zpěv ani pomyšlení-a další důvod:kdyby tě šéf slyšet při práci zpívat,myslel by si,že jsi až moc spokojený s prací,potažmo s odměnou a tak bys mohl o její část přijít.Co jiného zbývá?NERVOZI­TA,STRACH,DUS­NO,STRES

Další odpovědi
anonym

Nikoho jistě nenapadlo,v té euforii,když se cinkalo,že i Tohle patří k věci.Jak to je? Nic není zadarmo? Po bolševicích se mi opravdu nestýská,ani nemusí,jsou všude kolem nás.

vecernice

Já si někdy taky zpívám,ale dávám si pozor,abych u toho nebyla moc slyšet.Pravda je ,že mi to pomáhá přemýšlet a někdy to i uklidnˇuje.Na tu nervozitu je to určitě dobré a kdyby si občas zapěl celý národ bylo by určitě líp.

anonym

Před výplatou jsem byl nervozní: Marodil jsem totiž a v den ukončování PN měl doma kontrolu. Co když mě nezaplatí? Na výplatu dostanu přes 6 tis. Částku na nájem nemohu vybrat protože na účtě musí zůstat 2,5 tis. Takže na bezstarostné legrácky náladu nemám. Baví-li se kolegové celé hodiny o šoustání, připomínají mě ženy u pásové výroby v Moduslinku. Pravda, zazpívám si rád a nahlas, jenže cítím že se svojí povahou odlišuji od té dělnické spodiny a možná jim to vadí. Proto jsem se naučil být při práci opatrný a raději mlčím. Kterou bych zazpíval?
Keby ste to mamko moja věděli věděli,
jaký su já bez frajárky bezradný bezradný
Věru by ste celé noci nespali nespali
To by ste mě frajárenku hledali hledali.
http://www.you­tube.com/user/fra­jarenka

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/sex?action=hla­suj&score=1&an­swer=37580&hash=pQIP­gEM1h%2B8RNT3IB­NgX%2F14Pp8mAk­Sx1khRTR3%2F9ni­fysYDp%2B6na1ax­w4b7Cf1B0Sh88s76wZ7W6u­u4lyjyeLQ%3D%3D