SajmonModer

Blahopřeji uživatelce iceT, že se dostala do TOP 8 nejaktivnějších uživatelů zde na odpovědích!

Doplňuji:
Děkuji za lichotku barnajko, velice si toho vážím a neboj, žádná virtuální facka nebude 🙂

Odpovědi
iceT

Jejda,já jsem si ničeho nevšimla,díky.

panenka

Taky ti hrozně moc iceT gratuluji

barnajka

Sajmon bude jednou ideální manžel – tak všímavých (a k dámám pozorných) mužů dneska moc není :D Hlavně ať ti to vydrží a iceT taky posílám velkou gratulaci :)
Doplňuji:
Vždyť to říkám – IDEÁLNÍ MANŽEL! Ani k bití by se nesnížil 🙂

panenka

Nemáš vůbec zač děkovat tuto gratulaci si zasloužíš 🙂

iceT

Díky moc ještě jednou…

SajmonModer

panenka má pravdu 🙂

iceT

Jé,já se budu červenat…