Adéla Joon

BlackBerry

je tam Skype zdarma ( stačími jenom na chat)
Nebo se musí stáhnout přes to placené ( zapoměla jsem jak se to jmenuje) :DD

Odpovědi
anonym

odpověd i s odkazem ke stažení uniklé beta verze skypu je zde http://blackbe­rryczech.cz/2011/sky­pe-for-blackberry%C2%AE-proc-neni/
Doplňuji:
pro android telefony jsou aplikace typu skype samozřejmost, příště to chce lépe vybírat platformu. Blackberry je velmi okrajová záležitost a tendenci má takovou že brzy nejspíš zkrachují zcela.