Monie

Biosil Plus

Byl mi doporučen na moji otázku „Co pro lepší růst vlasů a jejich posilnění“. A ne jen jednou. Mnoho lidí ho doporučilo. Ještě jsem se chtěla zeptat Vás co na něj říkáte?

Nejlepší odpověď
mechanka

Nevím jestli je to úplně vhodný přípravek na vlasy.U mě působil hlavně na nehty,zpevnily se.

Další odpovědi
Pájo

Ano, je to vhodný přípravek pro podporu a posílení růstu vlasů.
BIOSIL PLUS je přírodní preparát s vitamíny a minerály pro zdravou pleť, vlasy a nehty. Biotin (vitamín H) působí na pokožku a je nutný při syntéze bílkovin. Nedostatek kyseliny panthothenové se projeví padáním vlasů a při nedostatku zinku se na pokožce může tvořit akné a slábne vlasová struktura. Nedostatek křemíku se projevuje křehkými, lámavými a třepícími se vlasy a nehty.