Avatar uživatele
M-Rock

BIONIC ionizátor

Jaké máte zkušenosti s ionizátorem BIONIC? Je natolik efektivní co se týče čištění vzduchu, od chlupů a prachu, že stojí za pořízení nebo je to jen reklamní trhák?
Doplňuji:
Máme králíka a nejsem sic alergik ale vadí mi že ty chlupy sou všude i když je nevidím, prostě ta představa že přijde návštěva třeba v černém oblečení a bude pak celá od chlupů…Jak je to s ozonem? píšou že u bionicku je ten ozon hodně cítit, více než má…takže by to asi vadilo králíkovi kdybych to postavil kousek od jeho záchůdku že?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, Jahoda, BENYTA před 5075 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
BENYTA

Před pár lety jsem ho koupila za 3000kč,a i když to pro mě bylo dost,byla jsem ráda,za své rozhodnutí.Topili jsme uhlím,v kotelně ve sklepě a stejně vždy „pochytal“ nejvíc toho prachu ze sklepa,černý a trochu vazký,vyloženě mour.Dalo se to čistit denně.Pokud máte doma alergika,je nutný,i jako prevence pro zdravé.Doma jsem ani nemohla říct,kolik stál,až když viděli výsledky…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Tom.Noddy

Neni to reklamni zvast. Bydlim u rusne krizovatky v centru mesta a od doby porizeni se mene prasi a diky ionizatoru je v pokoji prijemneji. A kdyz po 3 dnech cistim filtr, zasnu, co dychame. Takze doporucuji!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
fortin

Na těchto stránkách je už téměř vše, i otázka:
"Pohlcování kouře

Výrobce ionizačních žárovek tvrdí že při svícení pohlcují kouř.Může mi někdo vysvětlit jak je to možné?Myslím si že je to hloupost."

Já to považuji za užitečnou věc.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/pohlcovani-koure

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek