Jaké máte zkušenosti s ionizátorem BIONIC? Je natolik efektivní co se
týče čištění vzduchu, od chlupů a prachu, že stojí za pořízení nebo
je to jen reklamní trhák?
Doplňuji:
Máme králíka a nejsem sic alergik ale vadí mi že ty chlupy sou všude
i když je nevidím, prostě ta představa že přijde návštěva třeba
v černém oblečení a bude pak celá od chlupů…Jak je to s ozonem?
píšou že u bionicku je ten ozon hodně cítit, více než má…takže by to
asi vadilo králíkovi kdybych to postavil kousek od jeho záchůdku že?
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
| Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, Jahoda, BENYTA před 5851 dny |
Sledovat
Nahlásit
|
Před pár lety jsem ho koupila za 3000kč,a i když to pro mě bylo dost,byla jsem ráda,za své rozhodnutí.Topili jsme uhlím,v kotelně ve sklepě a stejně vždy „pochytal“ nejvíc toho prachu ze sklepa,černý a trochu vazký,vyloženě mour.Dalo se to čistit denně.Pokud máte doma alergika,je nutný,i jako prevence pro zdravé.Doma jsem ani nemohla říct,kolik stál,až když viděli výsledky…
| 0 Nominace Nahlásit |
Neni to reklamni zvast. Bydlim u rusne krizovatky v centru mesta a od doby porizeni se mene prasi a diky ionizatoru je v pokoji prijemneji. A kdyz po 3 dnech cistim filtr, zasnu, co dychame. Takze doporucuji!
| 0 Nominace Nahlásit |

Na těchto stránkách je už téměř vše, i otázka:
"Pohlcování kouře
Výrobce ionizačních žárovek tvrdí že při svícení pohlcují kouř.Může mi někdo vysvětlit jak je to možné?Myslím si že je to hloupost."
Já to považuji za užitečnou věc.
Zdroj: http://www.odpovedi.cz/otazky/pohlcovani-koure
| 0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek