Avatar uživatele
Hifive

Bílý popř. stříbrný netbook

Dobrý den,
chci si koupit netbook, nejlépe bílý, jenže se v nich vůbec nevyznám, a tak bych chtěla požádat o nějakou radu, doporučení, pokud by to bylo možné. 🙂 Jinak cena by byla tak do 10 tis. a byl by především na internet, školní potřeby (Microsoft Office), popř. filmy, fotky. Děkuji moc za případné návrhy.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3990 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Anuket

Pokud můžu doporučit, tak Asus Eee pc, bacha ale, ať si je opravdu vyberete se systémem Windows. Velmi se u nich začíná rozmáhat i linux, konk. Ubuntu. V bílé se dá bezproblémově sehnat, počítejte s cenou do 6 tis., má vše, co požadujete, stejně jako i wifi, kterou byste určitě ráda, ale nezmínila jste ji. 🙂 Svého času jsme ho doma měli a za tu cenu můžu říct, že poměr cena / kvalita je velmi dobrý. Můžu doporučit.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Bedy

Doporučoval bych se vyhnout značkám Acer, Asus, Packard Bell a Samsung, protože nepatří zrovna mezi ty lepší, asi nejlepší je HP a Lenovo.
Mohl bych doporučit třeba Lenovo ThinkPad Edge E130, který se na TS Bohemia dá sehnat za 9990 Kč nebo Lenovo ThinkPad Edge E335, který se za stejnou cenu prodává na Kasa.cz

Oba netbooky mají slušný výkon a výdrž baterie přes 7 hodin, dvoujádrové procesory, celkem rychlý disk a hlavně matný displej (není to jak zrcátko, nejsou tam vidět otisky prstů apod.).

Takže tyto dva netbooky (nebo spíš malé notebooky, záleží na úhlu pohledu) by se daly použít i na náročnější úkony. A hlavně Lenovo, to je divize IBM, takže lze očekávat kvalitu, sám s Lenovama a IBM mám výborné zkušenosti.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
HugoCharles

Bílé Vaio.. stylovka :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Ivetamrz

Dobrý den, prosím nemáte náhodou někdo zkušenosti s macbookem? Poradíte mi někdo jaký koupit? Jak je ten jejich operační systém?

před 1770 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kironet

Macbooky jsou nej. Ja jsem kupoval z apple bazaru na https://appletrh.cz

před 1529 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kironet

samozrejme s rocni zarukou.

před 1529 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Ivagotovka

Je super, já jsem si koupila Macbook z bazaru s roční zárukou, jsem s ním opravdu velice spokojená.

před 1769 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Ivetamrz

A kde jste koupil bazarový s roční zárukou?

před 1768 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Ivagotovkaa

Koupila jsem ho v Brně na Lidické, podívejte se na jejich nabídku https://www.mac­bookarna.cz/MAC­BOOK-12-c9_0_1.htm

před 1767 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek