Hifive

Bílý popř. stříbrný netbook

Dobrý den,
chci si koupit netbook, nejlépe bílý, jenže se v nich vůbec nevyznám, a tak bych chtěla požádat o nějakou radu, doporučení, pokud by to bylo možné. 🙂 Jinak cena by byla tak do 10 tis. a byl by především na internet, školní potřeby (Microsoft Office), popř. filmy, fotky. Děkuji moc za případné návrhy.

Nejlepší odpověď
Anuket

Pokud můžu doporučit, tak Asus Eee pc, bacha ale, ať si je opravdu vyberete se systémem Windows. Velmi se u nich začíná rozmáhat i linux, konk. Ubuntu. V bílé se dá bezproblémově sehnat, počítejte s cenou do 6 tis., má vše, co požadujete, stejně jako i wifi, kterou byste určitě ráda, ale nezmínila jste ji. 🙂 Svého času jsme ho doma měli a za tu cenu můžu říct, že poměr cena / kvalita je velmi dobrý. Můžu doporučit.

Další odpovědi
Bedy

Doporučoval bych se vyhnout značkám Acer, Asus, Packard Bell a Samsung, protože nepatří zrovna mezi ty lepší, asi nejlepší je HP a Lenovo.
Mohl bych doporučit třeba Lenovo ThinkPad Edge E130, který se na TS Bohemia dá sehnat za 9990 Kč nebo Lenovo ThinkPad Edge E335, který se za stejnou cenu prodává na Kasa.cz

Oba netbooky mají slušný výkon a výdrž baterie přes 7 hodin, dvoujádrové procesory, celkem rychlý disk a hlavně matný displej (není to jak zrcátko, nejsou tam vidět otisky prstů apod.).

Takže tyto dva netbooky (nebo spíš malé notebooky, záleží na úhlu pohledu) by se daly použít i na náročnější úkony. A hlavně Lenovo, to je divize IBM, takže lze očekávat kvalitu, sám s Lenovama a IBM mám výborné zkušenosti.

HugoCharles

Bílé Vaio.. stylovka :)

Ivetamrz

Dobrý den, prosím nemáte náhodou někdo zkušenosti s macbookem? Poradíte mi někdo jaký koupit? Jak je ten jejich operační systém?

kironet

Macbooky jsou nej. Ja jsem kupoval z apple bazaru na https://appletrh.cz

kironet

samozrejme s rocni zarukou.

Ivagotovka

Je super, já jsem si koupila Macbook z bazaru s roční zárukou, jsem s ním opravdu velice spokojená.

Ivetamrz

A kde jste koupil bazarový s roční zárukou?

Ivagotovkaa

Koupila jsem ho v Brně na Lidické, podívejte se na jejich nabídku https://www.mac­bookarna.cz/MAC­BOOK-12-c9_0_1.htm