Tíšek99

Bílkoviny…

Jak získat bílkoviny nějak jinak než masem?

Nejlepší odpověď
tuCZek

Dají se koupit i sušené bílky

Další odpovědi
Deli

Šmakoun – soja
Nebo se v lékárně prodává čistá bílkovina v prášku, rozmíchá se ve vodě, jmenuje se to nějak jako Prutivar.

jendahun

Buď ty sušené bílky,nebo syrovátkový protein,kasein a kaseinát sodný,dnes v každé prodejně se sportovní výživou už dostanete hotové a ochucené koktejly které se ředí vodou,nebo v mléce.Za našich mladých let nic takového nebylo,tak se to při cvičení řešilo obrovským množstvím tvarohu,mléka,vajec a pangaminu.Ten se bral i po dvaceti tabletách.Taky jsme kupovali Sunar,to ještě tolik nestál jako dnes.Bílkoviny ze sóje už dnes všichni vědátoři zavrhují.Nějak to prý škodí organismu.

Drap

vejci

hanulka11

ryby, drůbež, obiloviny, ořechy, korýši

a nebo si zadej – zdroje bílkovin a dočteš se vše podrobně

terry

Zdroje bílkoviny určitě na internetu najdeš.
Já, protože maso moc nejím, si rozmíchám 1–2 * denně proteinový prášek. Tím pokryji potřebu.
Důležité je vybrat si správného výrobce. Nezapomeň, že sojový protein patří k nejkvalitnějším.

Pajka.111

Já mám problém si hlídat kvalitní poměr bílkovin v mojí stravě. Musím bílkoviny fakt doplňovat, protože jogurty a vajíčky to do sebe nedám. Ale ten https://www.muj­bilek.cz/ je skvělý řešení.

SuzanKa

Dobrý den, měla bych otázečku… Hledám kvalitní produkt na dodání potřebného množství bílkovin tělu. No a našla jsem si https://www.muj­bilek.cz/. Vaše zkušenosti prosím?