thetom96

Bílek + tvaroh před tréninkem nebo po něm?

Ahoj, znažim se nabrat pár svalů (břicho, ruce, prsa)a zajímalo by mě to jestli si mam dát bílek a tvaroh před posilováním nebo po něm.

díky za rady…

Nejlepší odpověď
anonym

Hele bílkoviny žer pořád ale sacharidy až po tréningu ;) jo a pokud nabíráš svalovou hmotu tak trénuj tak aby jsi co nejvíce prokrvil daný sval a to tak že budeš zvedat váhu tak od 10 opakování po 20 a to asi tak 4 série a nebo i 5 :D ;) A nehul a ani nechlastej ..
Doplňuji:
Jo a velice podstatný je to že nestačí zvednou něco 10× nebo 20× ale ta váha musí být tak těžká že jí zvedneš právě maximálně tolikrát :D Ne že si naložíš 2 kg a zvedneš je 20× :D to snad víš …

Další odpovědi
Tomas 13

Promiň 🙂 skus to na nečisto nacpi se a vyběhni do šestýho patra pokud se Ti poběží dobře a nebude ten tvaroh cestovat směrem nahoru máš vyhráno.
Né sranda před posilováním nejmíň hodinu se jíst nedoporučuje.
Doplňuji:
Na tvaroh a bílek se vyprdni! Kup si pangamin je v každý lékárně (jsou to jen neškodný Béčka- kvasnice) co si tělo nevezme toho se zbaví je to i na pleť a vlasy atd. Ale chce to častěji jíst maso, sýry, klidně i ten tvaroh když Ti chutná hlavně ráno a dopoledne.

Hamon

Tohle je na hubnuti. Jednou jsem to zkusil a jeste tyden na to slo ze mne vsechno horem i spodem zaroven.