Bikáte při jízdě v autě na řidiče co nesvítí?

Dáváte jim upozornění,že nesvítí?
Osobně potkávám dost takových řidičů co světla zapomenou rozsvítit.
Stalo se to i mě,když na mě blikali cajti,tak jem poděkoval mávnutím ruky.
Díky všem za komentáře..

Nejlepší odpověď
tatanka

Ano, dělám to úplně podvědomě i proto, že taktéž někdy zapomenu a jsem rád když mě dotyčný blikač ušetří prachy.

Další odpovědi
gecco

Jo, blikám…

Emefej

Ne, neblikám. Všechna nová auta už mají automatické rozsvěcení. Majitelé starších vozů, kteří si to tam za 150 Kč nenechali namontovat, šetří na nesprávném místě.

cukrar

Ano, blikám. Ještě k tomu udělám posunek levou rukou..otoč knoflíkem..
Sankce hrozí jen těm co neznají předpisy..

anonym

Já osobně ne,protože nejsem držitelem řidičského oprávnění ani na zdvižku,ale mohu jen říct k tomo tolik,že gentlemani ještě nevymřeli,jelikož jich pár na mě blialo,když jsem vracela z obchodu přes cestu domů.

ReHu

Ji, blikám, několikrát denně.

dědapetr

Neblikám.po jednom zablikáni mě zastavili policajti a stálo mě to dvě stovky,policajt řekl,že je to v rozporu s předpisy.

anonym

Ne, já na ně bLikám.

anonym

Opravuji …blikáte,šotek se vloudil

anonym

…kriminálník jeden!Kvůli němu píšu hrubky i já"blikalo".