jana91

Kde zdarma zaparkovat v Breclavi na tyden?

Ahoj, jedu na dovolenou a musim nechat z urcitych duvodu auto v Breclavi, kde nebydlim (jsem z Brna). Kde zdarma parkovat, aby mi ho neodtahli (blokove cisteni…)/neu­kradli/neznici­li? Mate nekdo nejaky tip? Predem vsem dekuji za odpovedi a nazory.

Odpovědi
klumprt

Pokud si dobře pamatuju, tak zadarmo parkovat šlo zde:
N 48°45.61960', E 16°53.03792'

Jenže v Břeclavi už moc často nejsem, takže se leccos mohlo změnit. Snad se někdo místní ozve.

ReHu

Soudě dle jiných měst, blokové čištění je označeno s předstihem, ukradnout ti ho mohou kdekoli a kdykoli.
Takže bych ho nechala ne zcela v centru a ne zcela na periférii. Někde, odkud dojdeš pěšky, popř. MHD, tam kam potřebuješ.
Hlavně nenechat na sedadlech žádné lákadlo.
Tak jsem to dělala v Brně.

mosoj

Na placeném parkovišti.