megahit

Bezpečnostní rámy

Na dovolené ve Francii jsem si koupila batoh (na výlety i do školy) a po příjezdu do ČR jsem zjistila, že mi píská ve všech bezpečnostních rámech, kromě obchodů s potravinami. Nevím co mám dělat-odstranila jsem z něj všechny cedulky takže má asi něco zašitého v sobě. V prodejně ve Francii ale nepískal. Do Francie se v nejbližších letech nedostanu. Dá se s tím něco dělat aby to nepískalo? Co může to pískání ještě způsobovat?

Nejlepší odpověď
Hlada

Hledej, hledej nebo ho zabal do uzlíčku a strč do mikrovlnky.

Další odpovědi
Ella

napadá mě akorát zip… ale to je asi hloupost – nemáš v nějaké postranní nebo někde v zapadlé kapse takový čtvereček papíru ve kterém je něco jako čip? to je všechno co mě napadá…