martinecek2

Existuje nějaký program na bezpečnou výměnu dat?

Dobrý den,chci se zeptat zda neexistuje nějaký program na bezpečnou výměnu dat ? tj. já chci poslat dotyčnému určité soubory za jiné soubory tak něco v tomto smyslu ?
Doplňuji:
Offline není kdy..takže jedině online..

Nejlepší odpověď
anonym

V jakém smyslu „bezpečnou“ myslíš??

  • aby nebyla na netu odposlechnuta
  • aby si je nestáhl i někdo jiný
  • aby ti dotyčný své soubory skutečně taky poslal
  • aby soubory dotyčného byly takové, jaké je deklaroval

Další odpovědi
rigormortis

Offline?
Doplňuji:
Zaslat zakódovaný soubor (v raru) a později až klíč k němu…ten klíč třeba SMS nebo poštou.

Aneta9874

ahoj jedině vipálit na cedecko a poslat postou a on te pak musi poslat tak cedecko s jeho programama a sepsat spolu smlouvu abys ho mohl zalovat pokut ti to neposle

setapouch

Samozrejme, ze existuje. Zdarma napr. PGP.