DIH

běžecké boty

Jaký máte názor na diskuze o tom že čím víc „vyvinutější“ běžecké boty tak tím víc nám to kazí klouby, šlachy, svaly.? Názory na to že nejlepší je běhat bosí.?

Odpovědi
leRower

Born to run? :) Tak jak kde žejo…když jdu běhat na pláž, jsem bosa(stabilizace kotníku) ale když jdu v praze na sprinty, petřín -ladronka, nějáký dvanáctikilometrový běhy tak bosá asi těžko :D na to je pak nejlepší Nike Free, který simulujou běh na boso. Když mám soustředko a běháme sjezdovky atd tak mám pevný boty. Doufám že pomůže

petulka11

no tak po plazi budem behat bosa ale po betone alebo lesnom terene by som si pekne dokalicila nohy.beham zvacsa po lukach v bežeckej obuvi salomon a vyhovuju mi mam ich asi dva roky a niesu znicene ani vo vnutri ani podrazka neni znetvorena.