Avatar uživatele
Pokročilý

Bezdůvodná platonická láska

Ahoj, ve třídě máme jednoho kluka, který se mi líbí, ale nevím proč, ani na něm neshledávám nic tak dobrého. Kdysi v primě se mi trochu líbil, ale to bylo povrchní. Nemůžu se teď moc soustředit při hodině (i když sedím v první lavici). Snažím se moc k němu nemluvit, když má "blbý kecy" tak odseknout, ať se mi neplete do života, ale pořád na něj myslím. Jak se toho mám zbavit?

Odpovědi:

Avatar uživatele
Bronzový

ŘÍct mu,že máš k němu sympatie,nebo mu to dát nějakým způsobem najevo a nezpanikařit,asi se ti líbí,tak proč se ho zbavovovat za každou cenu,trošku si protiřečíš,nemyslíš?


Avatar uživatele

Tak neodsekávej tou rozumovou částí mozku. Jestli ho chceš mít ráda, zjisti si jak je vychovaný; jaké jsou jeho hodnoty, priority. Zda má vše co má mít kluk když chce být IN, jestli není příliš povrchní a egoista. A zkus ho promítnout do budoucna, jestli ti nebude utíkat pryč, bude rád s tebou. Podívej se pozorovatelsky na toho druhého spolužáka který nemá takový kouzelný účes, nebo řetízek, ale který je obyčejný skromný, má záliby, nenápadně ho chytni za ruku a všímej si jak potom reaguje. Zkus to na oba. Jeden může být tvým kamarádem, s druhým můžeš chodit. Jeden tě bude milovat, druhý bude tvůj kamarád. (ani na něm neshledávám nic tak dobrého); On s tím prorazí díru do světa, neztratí se kvůli své povaze. Nejdůležitější pro tebe bude udržovat s ním dosavadní vztah jaký máte a pokračovat v kontaktu. I když mu budeš odsekávat, při nějaké příležitosti si spolu některé záležitosti ohledně chování ujasníte. Buď se tomu oba zasmějete, to by byla dobrá příležitost blíže se seznámit, nebo v opačném případě by došlo na výčitky. "Víš, ty jsi taková, když jsme byli na té zábavě a tys řekl/a před kamarádama.." Tak tam bude rozkol. Tam bude konflikt a k lásce nedojde, jen k trápení. Ovšem nemůžeš se zajímat o jiného kluka ze třídy který si nosí pravidelnou svačinu. Je hloupý, známky má tak mezi 3 a čtverkou, takového si nevšímej. Všímej si vztahu učitel/žák, jak probíhá. Slušnost, snaha, píle.. Ten kluk, když se ti líbí, tak popros kamarádku ať ho pozdrží abys mu řekla že ho máš ráda. A v tomto okamžiku je těžké cokoliv odhadovat co se stane. Jestli je z úplné rodiny, bude tě respektovat, bude tě mít rád. Láska. A když bude trošku citově deprivován, tak se třeba rozesměje a řekne to své partě. A když bude slušný, ve svém skrytu duše tě miluje, třeba ti tvůj zájem o něj nějak dá najevo. Zatím se ničeho neboj, hlavně ať se tě zastává, jak před ostatními, tak i v úkolech, opisování. Pomáhejte si!
Doplňuji:
11. řádek (...při nějaké příležitosti ) ovšem tam nesmí být přítomna jakákoliv strana kamarádů, spolužaček, to se pak může chovat jinak, silácky.

 

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 1152
Zlatý marci1 887
Zlatý quentos 656
Zlatý iceT 630
Zlatý hanulka11 536
Zlatý annas 513
Zlatý panenka 488
Zlatý ivzez 485
Zlatý led 451
Zlatý zjentek 425

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.