Boymen

Je lepší oblek bez vesty nebo s vestou?

Dobrý den. Náš syn měl dnes první koncert se ZUŠ. Koupili jsme mu oblek ale mám otázku ohledně praktičnosti. Dávat mu jen sako, sako i vestu nebo jen vestu? Jde o to, aby se mu dobře hrálo.
Doplňuji:
Vesta není zezadu z podšívkoviny… a oblečení je tam různorodé, někdo jen v košili, někdo přidá kravatu, někdo vezme oblek.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Obojí

Doplňuji:
Píšu obojí, myslím to tak, jakože to střídat, spolu s vestou je to takové víc slavnostní, někdy jen vestu, třeba když je to odpolední koncert, tedy vestu, nebo sako a když je to třeba nějaké závěrečné vystoupení, myslím, na konci roku, nebo vánoční, tak bych tu vestu přidala k saku. Chtělo by se to zeptat přímo učitele, jak to maj ta děcka nosit, nebo jen okukovat, jak jsou oblečený ostatní, vzít si to tam s sebou, pak teda podle situace

Další odpovědi
anonym

Obojí

Jaká má záda ta vesta?Je jen z podšívkoviny(les­klá látka)?Pak není tahle vesta pro samostatné nošení.

oskar

Obojí

Pepa25

Sako