georgia

bez špatného jídla,nejsou deprese

domniváte se,že,jídelníček ovlivňuje deprese,

Nejlepší odpověď
kenyrts

Ne,ne to určitě ne,tady jde v podstatě o to,že když má člověk DEPRESE,tak mu mnohdy ani nechutná jíst,není to proto,že je to jídlo špatné,ale proto,že člověk má DEPRESE.
Při depresích má člověk podrážděné nejen nervy,ale také žaludek,špatně spí,špatně chodí na velkou,trpí zácpou a mnho dalších příznaků,určitě však neplatí,že „bez špatného jídla,nejsou deprese“.

Další odpovědi
fortin

Myslím že nedostatek jídla způsobuje starosti sehnat pokrm. Nemyslím si že bych po špatném jídle dostal depresi, jedině z toho že jsem ho zaplatil.

Zdroj: http://www.you­tube.com/watch?v=QH3JAp7­vMuo

Nuk nuk

Deprese jsou psychologický problém, který může být způsobený různými příčinami, velmi často jsou to příčiny týkající se vztahů, stresu, únavy, záležitostí v zaměstnání, úmrtí blízkého člověka atd. Další častou příčinou mohou být třeba hormonální změny.
K takzv. bipolární poruše (dříve maniodepresivita) mívá dotyčný vrozené dispozice, ale poruchu samotnou nebo i jednotlivé depresivní stavy se spustí některou příčinou podobnou těm výše zmíněným.

Samotný způsob stravování tedy deprese nespustí a depresemi může trpět i osoba, která se stravuje naprosto zdravě. Je ale pravda, že u člověka, který jimi trpí lze deprese prohloubit i špatným jídlem.

panenka

ANO OPRAVDU ZÁLEŽÍ NA TOM CO JÍTE NEBO KOLIKRÁT JÍTE ZA DEN.I Z ČASTÝHO PITÍ KÁVY MŮŽETE MÍT DEPRESE

Michal

Domnívám se,že může deprese ovlivnit a nebo napomáhá jejich"léčení"­.Důležitější je podle mne pitný režim.
Deprese může být třeba u diabetu(cukrovce) spůsobena poklesem krevního cukru,ale i hladový člověk je k depresím náchylnější.