…-...........

Vite jak dneska má spatnout ta šestitunová družice ?? co myslíte kam spadne??.....­.........

Nejlepší odpověď
led

Niečo na zem, niečo do vody. Určite. A väčšina zhorí pre prelete atmosferou. Verte mi.

Další odpovědi
Michal Kole

Prý má spadnout až zítra a ani v NASA to ještě neví myslím si, že se modlí, aby to spadlo do tichého oceánu

Pusť si reportáže a rozhovory s odborníky na ČT24

http://www.ces­katelevize.cz/ct24/sve­t/137116-pozor-pada-satelit/

Alesh

To nevím, ale myslím,že by nebylo špatné, kdyby dopadla někam k nám na zahradu, ale nic zásadního neponičila. Jistě by se to pak dalo dobře vydražit. 😉

anonym

Přemýšlím že bych si ji posbíral a něco z ní ještě složil. Třeba domácí pekárnu. Záleží kam spadne. Jestli do tmavé oblasti tak skončí v kovošrotu.

iceT

No,myslím,že nahoru nepoletí a někde dole ji najdou…