Blackienaaa

Bez menstruace?

Dobrý den, zajímá mě, jestli může žena/dívka otěhotnět, když ještě nikdy nemenstruovala. Díky za odpověď.

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Pokud by to „udělala“ v den první ovulace tak jo.

Ale to by byla nejspíše ještě pod zákonem a rodiče by z toho asi měli pořádný průšvih, když menstruace začíná tak ve 12–13 letech.

Další odpovědi
Ella

ano, může.

Michale, to, že dívka začíná menstruovat ve 12–13 letech není vůbec pravda, je to individuální. Znám holky, které měli první mestruaci v osmi a další, které začaly až v patnácti a jedna ve dvaceti…