mosoj

Bez komentáře .

http://www.ulo­zisko.sk/457037/S­oucasnost.jpg
Doplňuji:
Pane Alesch, příspěvek jsem vložil do sekce zábava i když to moc zábava není. Tak na co jako se mám ptát ?

Nejlepší odpověď
dudu

Můj známý používá rčení, že dnes lze velmi často spatřit situace kdy i hovno přestává smrdět. A pokud vedle sebe dáte informaci, že si jeden občan nakoupil za 250 milionů kalouskovy dluhopisy a proti tomu pak stesk padesátiletého inženýra bez práce, že se nejvíce bojí oranžové vesty v níž bude někde v městském parku zametat listí a propadat se hanbou před známými, pak toto je bohužel jedna z nich.

Další odpovědi
tom004

To je za těch 21 let,poznaný rozdíl mezi realitou a skutečností. 🙂

aramah

Tan dopad nojo. 🙂

jendahun

Toto jsem nakreslil před myslím deseti lety, jak bylo předposlední sčítání lidu.Netušil jsem,že předpovídám budoucnost.A pak že to předpovědět nejde…
http://img.na­dapenny.com/t20/113­16/nadap050601111­460231.jpg
http://img.na­dapenny.com/t20/113­16/nadap050601700­961231.jpg
http://img.na­dapenny.com/t20/113­16/nadap050602986­492231.jpg

Doplňuji:
Celkem by mě zajímalo,kolik je Alešovi let.Taky jsme někteří byli mladí,perspek­tivní,plní optimizmu a ideálů.Možná je restituent?

led

Je to smutná realita. Veľa ľudí toľko zvonili tými kľúčami, až k nim stratili vlastnícke právo.
Alseh a podobní,
alkoholikom sa ale mohol stať aj po strate kľúčov, keď získal beznádej. Ale myslím, že toto asi pochopí lepšie ten, kto o tie kľúče prišiel.
„Jedno chytré rčení říká: Každý svého štěstí strůjcem.“ obligátna výhovorka podnikateľa po vyhodení vyčerpaného zamestnanca, ktorý nevydržal jeho zvýšené nároky a bez náhrady mzdy.
„1) Byli mladí. 2) To špatné člověk zapomíná.“
Na tieto dva body by som sa veľmi nespoliehala. Ano boli mladí, ale určite neboli sprostí. Nie vtedajšia spoločnosť ich oklamala, ale tá dnešná, tá ich zhodila cez palubu ako nepotrebných. Vtedy bola istota, po odchode do penzie nemusia ísť žobrať. Ale dnes? Na to sa nezabúda.
Pozor, starí zabúdajú časy blízke, nie časy vzdialené.
PS.
prečítajte si od Orwela – 1984 o prepisovaní minulosti v myšlienkach vládnúcej sily. To platí i dnes.

Alesh

A dotaz zní jak? 😉

… každopádně pán na obrázku je evidentně alkoholik, takže by ten majetek prochlastal za každé politické situace. Fakt, že za poslední dvě dekády se nabídka nejen alkoholických nápojů mnohonásobně rozrostla, jeho problém závislosti na alkoholu asi příliš neovlivnila. Jedno chytré rčení říká: Každý svého štěstí strůjcem. 😉

.....

No, ale stejně ses mohl na něco zeptat, ne? 😉 Třeba, jestli to vidíme stejně. Každopádně odpověď platí. Doba je vždycky nějaká a lidská tendence je brečet, že dříve bylo líp. Nic nového pod sluncem.

.....

jendohune,to ti klidně prozradím … 30 a jsem obyčejný pracující. A co se týče věku, tak moji postarší rodiče také často vzpomínají na „staré dobré časy“. Když to s nimi ale začneš postupně rozebírat, tak zjistí, že ten pocit, že to tenkrát bylo fajn je vyvolán hlavně dvěma věcmi:

  1. Byli mladí.
  2. To špatné člověk zapomíná.