Pavel1212

Bez jídla a bez pití

Kolik dnů vydrží člověk bez jídla a kolik bez pití?

Nejlepší odpověď
quentos

maximální doba se uvádí 3 týdny pro jídlo a 3 dny pro pití

Další odpovědi
bartt13

bez jidla max 14dni a bez piti 2 dny

Michal

Asi 10dnů bez jídla 2–3 dny bez pití,ale existují vyjímky.

kikinka2210

bez jídla max 14dní a bez pití zhruba 2dny ale jak kdo já třeba bez pití 3 minuty

HerbiG

priblizne bez jidla tyden a bez piti tak 3 dny .. ale jak rikama priblizne …

Raptor

Na Discovery běží seriál s názvem „Ultimate survival“ (boj o přežití. Hlavní aktér Bear Grylls,který strávil 3 roky u Britských speciálních jednotek jako instruktor pro přežití ve svém pořadu říká že minimální hodnoty co se týče přežití bez vody a jídla nejsou podstatné. Důležité je maximum a to je:bez vody 3 dny a jste pod drnem ale bez jídla v klidu i 3 týdny. :)

Zdroj: www.bear-grylls.wz.cz/ul­timate.htm

Petra1

jen doufam ze jestli zemru tak ze to nebude moc bolet.

Petra1

10 dnu je blbost. Semnou se rozesel pritel a od te doby nemuzu jist ani spat. Uz je to 11 dni co jsem nic nejedla a ziju. Zvlastni je ze vubec nemam hlad.