Adamos00

Bez čeho byste se nejraději obešli: bez internetu, cukru, nebo soli?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Drap

Internet

Dost dlouho jsem žil bez internetu, a pokud to mám hodnotit, tak spokojeně

Lgee

Internet

Klára ;)

Internet

Bez internetu by mi to tolik nevadilo. Teda skoro vůbec

luckykubrt

Nevím

Podle mně je dobré vše. Tělo potřebuje cukry i soli a když už ten internet je bylo by těžké pro mně žít bez něj. Ale třeba bez televize se tím pádem dá obejít. :P

jirka F

Nevím

anonym

Internet

Určitė bez internetu.Vydržel jsem bez nėj 50 let, tak by mnė vūbec nechybėl.

arachis

Cukr

Poklička

Internet

GM

Cukr

Mc Merkurion

Nevím

…podle doktora mam omezit cukr a sůl, o internetu nemluvil…

Kepler

Jednoznačně bez cukru. Ten jediný je nahraditelný – umělá sladidla, stévie…
A navíc je to největší vrah a problém v životosprávě, pokud je ho příliš. Kdysi lidé cukr neznali a obešli se.

Lgee

Na 1000% internet alez těch dvou bych se obešel raději bez cukru i internetu než bez soli to je 100× horší než život bez cukru když téměř ve všem dobrém je sůl :D