Beverly Hills má PSČ 93210?

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Ne, PSČ, resp. zip code je 90210

příklad adresy:
City of Beverly Hills
455 N. Rexford Drive, 1ST Floor
Beverly Hills, CA 90210

Další odpovědi
marci1

Ne, nemá. Je to 90210 (známé i z oblíbeného seriálu). 🙂
Zatímco v České republice se používají poštovní směrovací čísla (PSČ), Američané od roku 1963 používají kódy ZIP, což je zkratka pro Zone Improvement Plan. Jejich zavedení mělo za cíl usnadnit a urychlit dopravu zásilek.
Podrobněji ve zdroji.

Zdroj: https://chcido­ameriky.cz/pos­tovni-smerovaci-cisla-v-usa-alias-zip-codes

Dochy

jestli dobře koukám, tak 90210 (to je ta mediálně známá) a pak 90211 a 90212. 93210 je Coalinga – trochu z ruky… cca 300km vzdušnou čarou