Berusinka sedmitecna stribrna !! 🙂 ( prestoze je mnohem , mnohem hezci nez ja ) , tak i presto gratuluji. 🙂 -iv-

Doplňuji:
Berusinko , diky za poslani vasi fotecky a psala jsem hned , ze jste hezci.!! A potvrdilo se ! ;-( -iv-

Nejlepší odpověď
anonym

Hip,hip hurá, už je nás 22Au + 15Ag = 37.
Vítej do horních pater VIP respondentů, jsi vítanou posilou (revitalizace průměru jak věkově, tak hlavně tvým dívčím půvabem).
Už málem hrozila usedlá atmosféra veteránů.
Až budeme v prosinci vydávat kalendář 2012, patří ti titulní strana.

Další odpovědi
dědapetr

Připojuji se ke gratulaci a teď ke zlatu.

arygnoc

ahoj, Beruško, vitej mezi stříbrňáky!

led

Tak Berušinka už len krok ku zlatu.
To bude -iv- závidieť, ak ju predbehnete. 🙂

Berušinka

Jééééé, moc Vám všem děkuji za blahopřání k mému stříbru =) Moc jsem se na něj těšila, protože stříbro mám ráda víc než zlato … zlato a bronz jsou tak divně žlutý =D – prostě se mi líbí jinčí odstíny – studenější.
Všem také děkuji za palečky – za to, že uznáváte, že mám alespon někdy pravdu a zase tak blboučká nejsem. Skore 88% užitečných odpovědí není špatné – i když by to mohlo být lepší.
A naposledy ještě poděkuji za to, že to tu se mnou „držíte“ a snad ještě vydržíte dál, mně je tu s Vámi moc dobře, i když to občas „drhlo“. Tímto chci říct, že proti nikomu tady nemám žádné výhrady nebo nejsem na něj vyloženě zasedlá, každý jsme jiný – jinak krásný a jinak chytrý =)
A pro -iv- ať si konečně zapamatuje, že podceňovat by se neměla! Už jednou jsem vyhrožovala, že bych jí poslala na kurz „Jak nabrat sebevědomí“ – ale tam bych musela jít také, protože si sama sebou také nejsem moc jistá.
No a abych moc nekecala přeju všem krásný zbytek večera – tady v Praze začal slejvák a obrovská „buřina“ =)

A všem posílám hubičku!!! =D =)
http://img.na­dapenny.com/t20/112­26/nadap143517436­400231.jpg

anonym

Veliká gratulace!

Andělé

Milá Berušinko:-),
přijměte i mou gratulaci ke stříbru,je zasloužené. Děkuju za vše..:-)

jendahun

Blahopřeji.

  • iv- …ty šplhoune,Hujere.

salsa verde

Blahopřeji ke stříbru!! 🙂

Ponytail

Berušinko, blahopřeji, stříbro je zasloužené 🙂

hanulka11

Také se připojuji s gratulací a posílám ségru pro radost , ta ti neuletí :):):)

http://img.na­dapenny.com/t20/112­27/nadap011042227­920232.jpg

chudst

Beru, ja uz si zvykam, ze -iv- preje drive, nez ja – zase jsem si myslel, ze zalozim tema a ono tu bylo. Ach jo XD

No, ale Berusinko – hrozne moc chvalim a gratuluju, jsi dobra – a dekuji!

Deli

Také gratuluji a přeji mnoho úspěchů nejen na odpovědích 🙂

anonym

Dr. Axl , po dlooouhem premysleni budu tedy souhlasit , aby na titulni strane byla Berusinka. Protoze : Titulni stranka se hned vytrhne ( 31.12. ) a pak tam bude : leden , unor, brezen , duben … az prosinec jen jedna jedina ! A to jsem ja !! :-p -iv-

anonym

Ježíši iv, voni ti to ještě neposlalí? Dyk jsem jim dával mail. Kvůli výrobním lhůtám tiskáren museli uzavřít rámcový návrh grafiky, kde jsi na přebalu v životní velikosti samozřejmě ty jako nejzasloužilejší a Berušinka tam má jen vizitku v levém rohu dole v místech, kde je na ostatních listech název měsíce.
Mělas jim to autorizovat, aby to mohli pustit do výroby, takhle nevím jestli to stihnou. Na všech měsících jsi ty v různých pózách a exteriérech, jen dole v koutečku jsou malinké jednotivé zlaté a vešlo se i pár stříbrných. Na Berušinku zbylo buď zadní strana posledního listu s tiráží anebo pávě nouzově ta vizitka na přebalu. Posílali ti obě varianty a mělas vybrat jako hlavní protagonistka, která verze by ti méně konkurovala.
Mě ses nejvíc líbila na tom červencovém, co tě fotili ve Španělsku pod vodopádem a vodní tříšť ti rafinovaně promáčela ty luxusní šaty ze žlutavého drahého a tenkého hedvábí s holými zády, takže to zprůsvitnělo úchvatné křivky tvého nádherného těla (už aby byla ta svatební noc).
Má ti to produkovat nakladatelství Easypublishing v Praze Podolí, kde dělá dcera. Jak mají v říjnu to signální číslo nového časopisu Kondice.

anonym

Dr. Axl … dobre , dobre ! Berusinka i ostatni tam muzou mit sva jmena – vizitky , ale mini a jeste hodne rozmazane. !
P.S. A v tom casopise Kondice nebudu ?? ;-(

  • iv-

anonym

iv, v Kondici s tebou počítali i v kampani, ale prý jsi nepodepsala smlouvu o honoráři. Pošlu kontakt, aby ses domluvila na finančních podmínkách.
Nevím jestli je rozumné si svá fota cenit jako přední celebrity a modelky!

anonym

Led , kdyby me Berusinka predbehla , tak ji utrhnu obe kridelka !!
Predbihat chci jenom ja ! :-p -iv-

Berušinka

Takle by trápila živé stvořeníčko, ještě tak křehoučký hmyzík =D … no teda! =D

anonym

Rano moudrejsiho vecera a me se to potvrdilo. !!
Jestli me Berusinka predbehne , tak ji rovnou zaslapnu !!

  • iv-

led

Kto je u vás cez životné prostredie? Drobný hmyz zašliapnúť, to je teda…

led

Tak som si to myslela, ale neodolala som 🙂

anonym

🙂