Avatar uživatele
anonym

Berusinka sedmitecna stribrna !! 🙂 ( prestoze je mnohem , mnohem hezci nez ja ) , tak i presto gratuluji. 🙂 -iv-

Doplňuji:
Berusinko , diky za poslani vasi fotecky a psala jsem hned , ze jste hezci.!! A potvrdilo se ! ;-( -iv-

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? Andělé, chudst, dědapetr, arygnoc, Deli, anonym před 4637 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Hip,hip hurá, už je nás 22Au + 15Ag = 37.
Vítej do horních pater VIP respondentů, jsi vítanou posilou (revitalizace průměru jak věkově, tak hlavně tvým dívčím půvabem).
Už málem hrozila usedlá atmosféra veteránů.
Až budeme v prosinci vydávat kalendář 2012, patří ti titulní strana.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dědapetr

Připojuji se ke gratulaci a teď ke zlatu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
arygnoc

ahoj, Beruško, vitej mezi stříbrňáky!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Tak Berušinka už len krok ku zlatu.
To bude -iv- závidieť, ak ju predbehnete. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Berušinka

Jééééé, moc Vám všem děkuji za blahopřání k mému stříbru =) Moc jsem se na něj těšila, protože stříbro mám ráda víc než zlato … zlato a bronz jsou tak divně žlutý =D – prostě se mi líbí jinčí odstíny – studenější.
Všem také děkuji za palečky – za to, že uznáváte, že mám alespon někdy pravdu a zase tak blboučká nejsem. Skore 88% užitečných odpovědí není špatné – i když by to mohlo být lepší.
A naposledy ještě poděkuji za to, že to tu se mnou „držíte“ a snad ještě vydržíte dál, mně je tu s Vámi moc dobře, i když to občas „drhlo“. Tímto chci říct, že proti nikomu tady nemám žádné výhrady nebo nejsem na něj vyloženě zasedlá, každý jsme jiný – jinak krásný a jinak chytrý =)
A pro -iv- ať si konečně zapamatuje, že podceňovat by se neměla! Už jednou jsem vyhrožovala, že bych jí poslala na kurz „Jak nabrat sebevědomí“ – ale tam bych musela jít také, protože si sama sebou také nejsem moc jistá.
No a abych moc nekecala přeju všem krásný zbytek večera – tady v Praze začal slejvák a obrovská „buřina“ =)

A všem posílám hubičku!!! =D =)
http://img.na­dapenny.com/t20/112­26/nadap143517436­400231.jpg

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Veliká gratulace!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Andělé

Milá Berušinko:-),
přijměte i mou gratulaci ke stříbru,je zasloužené. Děkuju za vše..:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jendahun

Blahopřeji.

  • iv- …ty šplhoune,Hujere.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
salsa verde

Blahopřeji ke stříbru!! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ponytail

Berušinko, blahopřeji, stříbro je zasloužené 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Také se připojuji s gratulací a posílám ségru pro radost , ta ti neuletí :):):)

http://img.na­dapenny.com/t20/112­27/nadap011042227­920232.jpg

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
chudst

Beru, ja uz si zvykam, ze -iv- preje drive, nez ja – zase jsem si myslel, ze zalozim tema a ono tu bylo. Ach jo XD

No, ale Berusinko – hrozne moc chvalim a gratuluju, jsi dobra – a dekuji!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

Také gratuluji a přeji mnoho úspěchů nejen na odpovědích 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Dr. Axl , po dlooouhem premysleni budu tedy souhlasit , aby na titulni strane byla Berusinka. Protoze : Titulni stranka se hned vytrhne ( 31.12. ) a pak tam bude : leden , unor, brezen , duben … az prosinec jen jedna jedina ! A to jsem ja !! :-p -iv-

před 4637 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Ježíši iv, voni ti to ještě neposlalí? Dyk jsem jim dával mail. Kvůli výrobním lhůtám tiskáren museli uzavřít rámcový návrh grafiky, kde jsi na přebalu v životní velikosti samozřejmě ty jako nejzasloužilejší a Berušinka tam má jen vizitku v levém rohu dole v místech, kde je na ostatních listech název měsíce.
Mělas jim to autorizovat, aby to mohli pustit do výroby, takhle nevím jestli to stihnou. Na všech měsících jsi ty v různých pózách a exteriérech, jen dole v koutečku jsou malinké jednotivé zlaté a vešlo se i pár stříbrných. Na Berušinku zbylo buď zadní strana posledního listu s tiráží anebo pávě nouzově ta vizitka na přebalu. Posílali ti obě varianty a mělas vybrat jako hlavní protagonistka, která verze by ti méně konkurovala.
Mě ses nejvíc líbila na tom červencovém, co tě fotili ve Španělsku pod vodopádem a vodní tříšť ti rafinovaně promáčela ty luxusní šaty ze žlutavého drahého a tenkého hedvábí s holými zády, takže to zprůsvitnělo úchvatné křivky tvého nádherného těla (už aby byla ta svatební noc).
Má ti to produkovat nakladatelství Easypublishing v Praze Podolí, kde dělá dcera. Jak mají v říjnu to signální číslo nového časopisu Kondice.

před 4637 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Dr. Axl … dobre , dobre ! Berusinka i ostatni tam muzou mit sva jmena – vizitky , ale mini a jeste hodne rozmazane. !
P.S. A v tom casopise Kondice nebudu ?? ;-(

  • iv-

před 4637 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

iv, v Kondici s tebou počítali i v kampani, ale prý jsi nepodepsala smlouvu o honoráři. Pošlu kontakt, aby ses domluvila na finančních podmínkách.
Nevím jestli je rozumné si svá fota cenit jako přední celebrity a modelky!

před 4636 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Led , kdyby me Berusinka predbehla , tak ji utrhnu obe kridelka !!
Predbihat chci jenom ja ! :-p -iv-

před 4637 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Berušinka

Takle by trápila živé stvořeníčko, ještě tak křehoučký hmyzík =D … no teda! =D

před 4637 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Rano moudrejsiho vecera a me se to potvrdilo. !!
Jestli me Berusinka predbehne , tak ji rovnou zaslapnu !!

  • iv-

před 4637 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Kto je u vás cez životné prostredie? Drobný hmyz zašliapnúť, to je teda…

před 4636 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Tak som si to myslela, ale neodolala som 🙂

před 4637 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

🙂

před 4637 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek