majky.prcek

Berou na koleje domácí zvířata?? Jestli ano tak na jaké ??

SŠ PEDAGOGICKÁ Dostala jsem psa jorkšír terier mini (sorry jestli to píši špatně) a za chvíli mám jít na střední… bojím se že ale nejsou žádné koleje kde berou mazlíčky pomozte!!!

Nejlepší odpověď
marci1

Pejska budeš muset nechat doma rodičům, ale uvidíš se s ním o víkendech a budete si vzácnější.

Další odpovědi
anonym

Obávám se, že vrámci SŠ se ubytovacímu zařízení říká spíše internát.
A obávám se i toho, že psa budeš muset nechat doma.

RadkaH

Setkala jsem se s tím jen na SŠ veterinární :)

HonzikPernik

Je to zakázané.

Dochy

záleží na řádu koleje. V některých případech lze domluvit vyjímku – pokud lze zaručit, že zvíře nebude ostatní obtěžovat a likvidovat vybavení.