Avatar uživatele
simonka

Berou mě křeče do zad občas i do lýtek. Co to znamená nebo o jaké jde onemocnění?

Při cvičení nebo delšího stání, nebo když se více natočím třeba v autě z předního sedadla si chci podat kabelku ze zadního sedadla, chytne mne křeč do zad a přítel musí zastavit abych se narovnala, prodýchala a pak to přejde. Piju magnesia, ale stejně to nepomáhá. Při delším stání mne bere křeč do lýtek. Poradíte nebo doporučíte co mám dělat? co s tím?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Bičiště před 4775 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
dědapetr

Mě na to pomohly tablety MAGNESII LACTICI 0,5 TBL.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Eiffela

Ahoj Simi to je vše spojeno s páteří. Mám to také. S tím rozdílem, že mě to vystřeluje až pod žebro pod pravé prso a ještě do pravé nohy a jakoby do zadku. Léky mi bohužel žádné nezabíraly. Elektroléčka také ne a rehabilitace pomohla na chvíli. Dostala jsem se k exkluzivním přírodním bylinným produktům a tak jsem se rozhodla to vyzkoušet. Koupila jsem si OK Omegu 3 comlete,u které jsem už 2. den pociťovala úlevu a dokonce mě začala pravá noha hřát. Nyní pří využívání 3. balení jsem udělala pauzu, protože skoro žádnou bolest necítím a to ti řeknu to dřív byla taková boelst, že jsem se nemohla ani obout nebo obléknout. Jsem opravdu vděčna těmto produktům a navíc jsem se teď v sobotu v Brně přesvědčila o tom, kolika lidem tyto přírodní bylinné produkty pomohly zlepšit zdraví. V případě dotazu mě kontaktuj na 606 203703 nebo silva.krpcova@seznam.cz

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek