simonka

Berou mě křeče do zad občas i do lýtek. Co to znamená nebo o jaké jde onemocnění?

Při cvičení nebo delšího stání, nebo když se více natočím třeba v autě z předního sedadla si chci podat kabelku ze zadního sedadla, chytne mne křeč do zad a přítel musí zastavit abych se narovnala, prodýchala a pak to přejde. Piju magnesia, ale stejně to nepomáhá. Při delším stání mne bere křeč do lýtek. Poradíte nebo doporučíte co mám dělat? co s tím?

Odpovědi
dědapetr

Mě na to pomohly tablety MAGNESII LACTICI 0,5 TBL.

Eiffela

Ahoj Simi to je vše spojeno s páteří. Mám to také. S tím rozdílem, že mě to vystřeluje až pod žebro pod pravé prso a ještě do pravé nohy a jakoby do zadku. Léky mi bohužel žádné nezabíraly. Elektroléčka také ne a rehabilitace pomohla na chvíli. Dostala jsem se k exkluzivním přírodním bylinným produktům a tak jsem se rozhodla to vyzkoušet. Koupila jsem si OK Omegu 3 comlete,u které jsem už 2. den pociťovala úlevu a dokonce mě začala pravá noha hřát. Nyní pří využívání 3. balení jsem udělala pauzu, protože skoro žádnou bolest necítím a to ti řeknu to dřív byla taková boelst, že jsem se nemohla ani obout nebo obléknout. Jsem opravdu vděčna těmto produktům a navíc jsem se teď v sobotu v Brně přesvědčila o tom, kolika lidem tyto přírodní bylinné produkty pomohly zlepšit zdraví. V případě dotazu mě kontaktuj na 606 203703 nebo silva.krpcova@seznam.cz