dust8

Berete věk jen jako číslo, nebo se jím řídí váš život?

Nejlepší odpověď
annas

Je rozdíl mezi fyzickým věkem, tedy číslem, které máme v rodném listu, a věkem biologickým, který nemusí fyzickému odpovídat.

Jsou mladí starcí a s staří mladíci, to svědčí o tom, že duševní stránka, tedy způsob myšlení je rozhodující.

Fyzický věk nemůžeme ovlivnit, i když s ním musíme počítat, ale biologický věk ano. Např. různými aktivitami, posilovat mozek, paměť-luštěním křížovek, četbou, či různými zájmy a zálibami.

Ale je třeba pečovat o své zdraví, třeba stravou či jinak, pokud to, jde, dále se vyhýbat stresu, třeba každý den se zasmát … veselá mysl, půl zdraví …

Jenže vše je ve hvězdách. …

Další odpovědi
elkon

Proč by se měl život řídit věkem? To je hloupost. Každý funguje tak, jak se cítí. Věk nehraje roli. Znám lidi, kteří byli staří už ve třiceti (chováním, myšlením).

ivzez

Nikdo rozumný si nenechá život řídit věkem.