Berete u jiných lidi, to že mají vedoucí/ho jako skvělého/u ka­maráda/ku v práci, jako lezení mu/jí do pr…?

Nejlepší odpověď
Mirdas

Vždy záleží na samotném vedoucím.
Jedenáct let jsem dělal po vedoucím, se kterým jsme ve volným čase hráli fotbal, volejbal, pořádali zabijačky, táboráky a byla s ním opravdu legrace a pohoda.
V práci měl zcela přirozenou autoritu a nepřipustil nikdy, aby mu kdokoliv nadbíhal, nebo ho kdokoliv obelhal a podobně.
Těžko si to někdo i dovolil, neboť se ve svém oboru
opravdu vyznal.

Další odpovědi
anonym

Naprosto nemusí jít o anální alpinismus – ale třeba jen o naivitu…
Šéf – je-li hoden toho označení, nikdy nemůže být kamarád, náplň jeho práce to nedovolí.