JájsemRaibek

Ne.

Myslíš jako z důvodu nákazy z košíku nebo vozíku?
A to si mám brát i svoje pytlíky na kolínka, lahvičku na pivo, krabičku na sýr, svoji krabičku, abych tam vyškrábal konzervu pro kočku?
Na to taky někdo sahal.

Další odpovědi
Ametyst

Ano.

Vždycky v autě vozím plátěné a jutové tašky, které hodně unesou. Nikdy jsem neměla ráda plasty a vývoj mi dal za pravdu.:-)

zjentek

Ne.

Ne, beru si vlastní krabičku.

Hlada

Ano.

Ano, ale význam to má jen v Globusu a v Tescu při vlastním skenování, kdy se ušetří 2 – 3 překládání. Myslím, že v ostatních obchodech nebo při jiném způsobu placení není dovolené dávat zboží před zaplacením do vlastní tašky.

Arne1

Ano.

Nakupujeme v TESCO a tak si zboží skládáme rovnou do našich tašek. Nemusíme to pak několikrát přeskládávat.