dust8

Berete jako spravedlivé, že nyní se bude dovolená počítat z odpracovaných hodin a ne dnů?

Odpovědi
Emefej

Jiná odpověď

Jako důchodci je mi to jedno.

Edison

Jiná odpověď

V jakym bulváru jsi tohle zase vyhrabal?

Drap

Jiná odpověď

Proč by ne, nevidím v tom problém.

Emefej

Edison >ten bulvár se jmenuje Návrh zákona, kterým se mění zákon č. 262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů, a některé další související zákony. Předkladatel MPSV.

Edison

Emefej… 1. to nebylo na tebe. To má ukázat tazatel. 2. link by napomohl. 3. Návrh je návrh. To vůbec neberu jako směnoplatné.

Emefej

Edison >1. vím, že to nebylo na mě. 2. souhlas, 3. je to vládou schválené a sněmovnou to na 99% projde.

Edison

Sněmovna není samoschvalovací. Ještě tu jsou další instituce. A přehlasovat senát to chce těch hlasů kapku víc.