lucnikvitek

Bere se jako písemná výpoveď z nájmu skutečnost,že sem majiteli poslal mail(i mu zavolal)?Je mailforma akceptovateltná?

když mám v nájemní smlouvě, že výpovědní doba se počítá po doručení písemné výpovědi, nebude problém s tím, když jsem majiteli bytu zavolal, že nájem vypovídám a ještě jsem mu odeslal e-mail? Platí takováto výpověď? Počítá se e-mail jako písemná výpověď? Děkuji za odpověď!

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Těžko říct. Jak však prokážete, že si příjemce zprávy zprávu přečetl?

Další odpovědi
Mili @

Taky bych na to nespoléhala…
Nejlepší je podle mne doporučený dopis!

hanulka11

Myslím,že to neplatí.
Není nad písemný projev. A vlastnoruční podpis.

Michal Kole

Elektronická forma je rovnocenná písemné. A doporučeným dopisem akorát potvrzujete, že dostal obálku, ale nezaručuje, že v obálce bylo to co v obálce být mělo.