Tristania

Benefit firemní SIM karta – mám platit faktury?

Dobrý den, v nejmenovanne firmě jsem jako montážní dělník měl firemní sim kartu jako takový benefit avšak o tom nebylo informováno v Pracovní smlouvě ani v té Výpovědní. Faktury nepřicházely ani po dotázání správci, inkaso jsem měl zřízeno, ale správce nebyl schopen vyřídit strhávání peněz. Později mi faktury poslal naráz a já zaplatil najednou. Sim kartu jsem využíval dál (bez jakéhokoliv podpisu či domluvy), později jsme inkaso zrušil (zbytečný poplatek navíc, když nebylo využíváno) a SIM kartu vyndal a přestal využívat, po pár měsících mi poslal správce složenku k zaplacení bez faktur z přemrštěnou částkou. Vás se ptám, mám platit či ne? Děkuji

Odpovědi
Pepa25

Jaký správce? K zaplacení čeho vás vyzval – sedí to věcně na využívání karty? Proč jste SIM kartu neodevzdal při odchodu po výpovědi? Nic není zadarmo, takže přístup „Sim kartu jsem využíval dál (bez jakéhokoliv podpisu či domluvy)“ asi nebyl moc moudrný …