kamuska

Belgie..? Neznáte?

Jak najdu Belgické firmy?? :D Jako např. nějaké značky typické pro Belgii. Díky
Doplňuji:
Díky moc… To je jedno, prostě nejznámější firmy.. např. pro německo: AUDI, Porsche, apod.
Francie: Dior, atd.

Prostě typika..máme to do školy. Obecné, nemusí být žádné zaměření na urč. okruh firem

Odpovědi
anonym

A což tak zadat si do vyhledávače Belgie – průmysl a podle drughu si potom vybrat, o co konkrétně máte zájem?
Belgické pralinky, gobelíny.....­..nemyslím si, že net je tak chudý.