Avatar uživatele
zizala25

beleni zubu

mate nekdo zkusenost s belenim zubu u stomatologa?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? casey, MadAnnie před 4468 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Damiana

Ano. Nechala jsem si bělit zuby metodou White Brite Smile na stomatologii v GHC (speciální pasta, ozařovaná modrým světlem, hodinový proces – 3×20 minut). Stálo to opravdu hodně, ale výsledek nebyl zas tak ohromující. Je to také o tom jak jste na tom s vlastní bělostí zubů na jejich stomatologické škále. Některé se zesvětlují hůř. Dva dny jsem (po fluoridaci) musela dodržovat „bílou dietu“. Trochu mě bolely krčky.Je pravda, že zuby byly hodně lesklé (ne jako u bělení peroxidem) a odstranilo to flíčky, kterých se mechanickým čištěním nezbavíte. Pokud ale chcete hollywoodský úsměv, umí to jedině náhradní fazety.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
TeresaAnna

Každý má nějaký odstín zubů a s tím se nic moc neudělá. Moje zuby byly po bělení zářivější a bělejší tak o dva odstíny. Nic do čeho bych šla podruhé. To si radši koupím bělící gel v drogerii :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Gabullka

Zuby jsem si u zubaře nechala bělit jednou a už nikdy víc. Stálo mě to 7 tisíc a výsledek nikde akorát mám citlivé zuby takže je lepší jít do těch bělících sad co se dají normálně v obchodě nebo na netu koupit, protože tam je aspoň nějaký rozdíl před a po vidět.

Nový příspěvek