Myšák V.

Běhavka, jak na ni?

Poradíte mi někdo jak zastavit průjem a bolení břicha?Je to docela akutní)))).Díky moc
Doplňuji:
Díky moc všem za odpovědi.Myslím že to bylo tím Bleskem)))).

Nejlepší odpověď
kapka

Vzít si živočišné uhlí nebo endiaron nebo smectu. Máte to doma, doufám.

Další odpovědi
annas

Zkuste se podívat do odkazu – otázka už byla položena. Najdete i další rady.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/prujem-nemohu-se-ho-zbavit

venkovan

Řepíkový a heřmánkový čaj a nechat to co chce z břicha ven, aby odešlo.
Někdy pomůže hořká čokolády, jindy Paralen i živočišné uhlí (teplo asi ne). Mám pocit, že snad i ovesná kaše, ale to už nevím.
Pokud nic takového doma není, tak už pomůže mastička na konečník aby to po akcích tolik nebolelo.
A hodně pít.

Anizbor

Endiaron,někdy i banán,hořký černý čaj po doušcích,co jen lze takto vypít,také čokoláda-hořká.

anonym

Endiaron,hořká čokoláda.Doplňovat tekutiny. Nečíst Blesk.

hanulka11

Někdy je těžké to zastavit, zvlášť pokud je to předzvěst střevní chřipky .Dokud se nevyčistíte , je dobré doplňovat tekutiny a vezměte si imodium to zabírá rychle.

ReHu

Doporučuji přípravek Smekta. Mají ho v lékárnách.