krytacek

Behatko pro kocky

Videl jsem na internetu video, kde kocka beha ve velkem behatku s prumerem 125cm,jako krecek v tom malinkem.Nevite jak neco takoveho vyrobit, nebo kde se neco takoveho prodava? Diky moc.

Nejlepší odpověď
jmhad

A proč chceš kočičku do něčeho zavírat,aby v tom běhala?Mé kočičce před 3 týdny ukousl sousedovo pes kus nožičky.Půl dne jí trvalo,než se doplazila domů.Byly dvě možnosti – utratit či amputace.Za tu její vůli žít a víru,že jí pomůžeme,nechali jsme ji žít. Stálo to už 4000,ale za tu radost,co nám dává, ty peníze stojí.Už nemůže ven,lézt na stromy,blbnout s míčkem či papírkem,ale žije.A proto já bych nikdy nevymýšlel pro jakékoliv zvířátko nějakou klec,kde by běhalo jako blbec.Zavřené,o­mezené.Dej mu volnost k žití a ono se ti odmění.

Další odpovědi
Drap

šlo by to vyřezat a poslepovat z překližky.

kapka

To jmhad: Váš příběh je dojemný, ale krytacka se musím zastat, vkládám video, aby bylo vidět, že kočky v tom běhátku běhají dobrovolně a mohou kdykoliv odejít.
http://www.you­tube.com/watch?v=FDwZfhd­kA3M
Jak vyrobit nevím a u nás jsem to neviděla prodávat, zkusit hledat na netu nějakého prodejce.

http://www.you­tube.com/watch?v=HqrE­BURzF3w&featu­re=related
V tomto videu je vidět, že se to dá vyrobit i jako mnohoúhelník, což bude asi lehčí než kruh.

terry

Zkusila bych použít ráfek od kola. Nasadit na kousek kulatinky a „jeklu“.
Myslím, že by šla připevnit pevná pružná opora polepená kouskem koberce.
To jen první nápad.
Ale „běhátko“ se mi líbí, asi se nad tím více zamyslím 🙂

Hasterman

Zkuste mrknout na www.catround.cz