Avatar uživatele
krytacek

Behatko pro kocky

Videl jsem na internetu video, kde kocka beha ve velkem behatku s prumerem 125cm,jako krecek v tom malinkem.Nevite jak neco takoveho vyrobit, nebo kde se neco takoveho prodava? Diky moc.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? terry, kapka před 4398 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
jmhad

A proč chceš kočičku do něčeho zavírat,aby v tom běhala?Mé kočičce před 3 týdny ukousl sousedovo pes kus nožičky.Půl dne jí trvalo,než se doplazila domů.Byly dvě možnosti – utratit či amputace.Za tu její vůli žít a víru,že jí pomůžeme,nechali jsme ji žít. Stálo to už 4000,ale za tu radost,co nám dává, ty peníze stojí.Už nemůže ven,lézt na stromy,blbnout s míčkem či papírkem,ale žije.A proto já bych nikdy nevymýšlel pro jakékoliv zvířátko nějakou klec,kde by běhalo jako blbec.Zavřené,o­mezené.Dej mu volnost k žití a ono se ti odmění.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

šlo by to vyřezat a poslepovat z překližky.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
kapka

To jmhad: Váš příběh je dojemný, ale krytacka se musím zastat, vkládám video, aby bylo vidět, že kočky v tom běhátku běhají dobrovolně a mohou kdykoliv odejít.
http://www.you­tube.com/watch?v=FDwZfhd­kA3M
Jak vyrobit nevím a u nás jsem to neviděla prodávat, zkusit hledat na netu nějakého prodejce.

http://www.you­tube.com/watch?v=HqrE­BURzF3w&featu­re=related
V tomto videu je vidět, že se to dá vyrobit i jako mnohoúhelník, což bude asi lehčí než kruh.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?terry Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Zkusila bych použít ráfek od kola. Nasadit na kousek kulatinky a „jeklu“.
Myslím, že by šla připevnit pevná pružná opora polepená kouskem koberce.
To jen první nápad.
Ale „běhátko“ se mi líbí, asi se nad tím více zamyslím 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Hasterman

Zkuste mrknout na www.catround.cz

před 1353 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zvířata