opička14

Běhání ráno

Je podle vás dobré když se ráno vzbudíte a jdete si ven zaběhat?

Odpovědi
anonym

Mne by to zabilo…

zzzzz

Mě by zabila už taková myšlenka po ránu .-((( Brrrr až mě otřepalo.

anonym

Já sem běhával navečer kolem osmé. Pak sem chrněl jak zabitý 🙂

marci1

Je to dobré, ale myslím, že lepší je chodit běhat večer.

Kelt

Všechno je to síla zvyku, Záleží, jak to časově stíháte. Ranní rozcvička nebo běhání může zahájit den, Kdysi jsem to dělal.

ddup

Je to výborný. Člověku se teda vůbec nechce, ale ten čerstvý vzduch a start do nového dne je k nezaplacení.

zzzzz

Přímo vražedná otázka, tak to asi dobré nebude .-)))D

anonym

Představa, že vstanu a namísto mžourání nad hrnkem kafe si obleču trenýrky a vyrazím…
Už jen ta představa by mne spolehlivě vrazila zpátky do pelechu…
;-D

zzzzz

🙂

briketka10

přesně :))

zzzzz

Tož to leda, že bych běžela s tím kafem v ruce 😁
A Briketka chudáček ještě s cigaretou v puse 🙂 Hned by byl infarkt myokardu, že jo 🙂

zzzzz

Musela jsem dát opičce palec .-)