Niikii

Běh-nenalezené video! ☹

Ahoj,zítra mám závody v běhu na 800 metrů a ještě se snažím pochytat pár užitečných rad,na youtube je toho mraky,ale vše anglicky a ničemu nerozumím :( chtěla bych něco jako je tot video ale v ČEŠTINĚ : http://www.you­tube.com/watch?v=Z5RaK­b8wuTc
Nenalezl jste ho někdo?Díky

Nejlepší odpověď
chudst

Youtube ma relativne nove v sobe zabudovane titulky, ktere si muzete nechat prelozit. Vpravo dole u filmu si dejte CC – Prelozit titulky a vyberte si cestinu. Kvalita prekladu je mizerna, ale zaklady z toho pochopite. Cesky vam tohle video na 99% nikdo nenajde.

A zitra drzim palce!

kapka

Chudste, díky za super radu, to jsem vůbec netušila, že něco takového youtube umí.

chudst

Nemate zac :) On to youtube uverejnil relativne nedavno, je to jen beta verze. Ja na to taky prisel nahodou, kdyz jsem si zkousel u jedne pisnicky z muzikalu pustit anglicke titulky.