qwert7

Bedničky a napájení

koupil jsem si bedničky, které jdou napájet pouze z USB.Odkaz http://www.ab-com.cz/reproduktory-media-tech-2-0-cube-4w-rms-usb.html?utm_sou­rce=zbozi&utm_me­dium=placene&ut­m_campaign=pla­cene_zbozi...­....Není nějaký kabel, který by byl napájený z elektřiny a měl by koncovku pro USB. Takhle ty bedničky nemůžu využít. Díky moc za rady

Nejlepší odpověď
led

To by nepomohlo. V USB máte 4 kontakty. 2 sú napájacie (napájajú elektroniku), 2 sú dátové(riadia elektroniku). To napájanie by síce nebol problém, externé zdroje s USB koncovkou sú, ale to je len napájanie (2 kontakty). Bez datového signálu by ale v tých bedničkach nešiel žiadny zvuk.
Celé to prerobiť výjde drahšie, než si kúpiť analógové, do sluchátkového výstupu 3,5Jack