Krasimirov12

Beats by dre fake

Chtěl bych si koupit „fejkový dreje“ :D … Ale bohužel nevím kde… A rodiče by mi nekoupili sluchátka za 5000 tisíc.. Prej je to pro mě zbytěčný… Neví někdo kde bych je mohl sehnat? Odkaz prosim :)

Odpovědi
Dlostev

Zkus se podívat na Aukru, tam jich bude..

anonym

Na dobrý zvuk ti stačí Sony za 600 a věř mi, že rozdíl jako běžný uživatel nepoznáš. Pro mně by bylo hlavní kritérium dobrý odhlučnění, aby to lidi kolem neslyšeli líp než já. Pokud ti jde tedy spíše o design, počkal bych si, až budu sám vydělávat. To si pak člověk dobře rozmyslí, jestli dát 5tis. za kravinu nebo si raději koupit něco smysluplného.