Yggdrasil.

Beatles nebo Queen?

Koho máte radši a proč? :)

Odpovědi
ten který je

Beatles.Při vší úctě Freddie Mercury pro mne znamená takového rockového Karla Gotta.:-)

Zvědavý

Queen – mám od nich rád více písniček a podle mě jsou i lepší. Jinak ůspěšnější skupina jsou Beatles

NikkiHeat

Beatles jsou nepochybně fenomén ale Queen podle mě byli mnohem lepší muzikanti a v jejich hudbě je to znát. Fredie byl opravdu vyjimečný muzikant.

Kelt

Těžko srovnávat, Beatles je klasika, dnes jsou také Queen klasika. Obojí myslím v dobrém slova smyslu. Obě skupiny dělí od sebe více než 10 let, v době Beatles byly jiné podmínky, možnosti, než v době, kdy hráli Queen. I kdyež jsem na Beatles vyrůstal a učil se jejich písničky, musím říci, že některé písničky od Beatles se mi líbí, některé doslova nenávidím. A nechci hodnotit, zda někdo z Beatles bral drogy, nebo život Fredie Mercuryho. Časem se mi začaly líbit více písničky od Queenu, tak asi jim dávám hlas. Před 25 lety bych na stejnou otázku odpověděl úplně jinak.

arygnoc

mám rád šošovicu i jahňacinu.

porovnávate, čo sa porovnať nedá.
jedno i druhé je fenomenálne (chrobáci i kráľovná).

petra15

tak te nenachytala.....:)
mne taky ne…