citruskus

Bazén nebo výřivka?

Máte radší bazén nebo výřivku?
Odůvodněte proč.

Nejlepší odpověď
quentos

Bazén, výřivku neznám – to je nějaký koupaliště pro výry a jiné sovy?

Další odpovědi
ivzez

Nejlepší je řeka.
Ale pokud by byly na výběr jen uvedené možnosti,
pak bazén (s výry ani sovami se nekoupu) …

Drap

Je mi to jedno

famen9

Výřivka

lota

Bazén radši na sport, výřivku na relaxaci. Kdybych si měla vybrat domů, raději bych výřivku.

A. sHITLER

Klimatizace!

tyna.ryglova

Ahoj, já bych brala jak vířivku tak i bazén. Do vířivky bychom mohli chodit skoro po celý rok, ale zase se v něm nedá plavat, takže proto jsme si zatím koupili bazén z https://www.al­bixon.cz/baze­ny/ . Přeci jen přes léto se víc hodí bazén, který člověka skvěle osvěží. Časem si třeba koupíme i tu vířivku.

klapalfr

Právě to se mi na vířivkách líbí… Že se v nich člověk může koupat celý rok. Právě z tohoto důvodu dost přemýšlím nad tím, že bych si nějakou na zahradu pořídil. Hodně se mi líbí třeba takové ty nafukovací, které mají například tady http://www.vi­rivkynazahradu­.cz/ Ty navíc nejsou ani tak drahé.

marketka01

U nás vyhrála na plné čáře <a href=„http://­bazenymachov.cz/vi­rivky“>vířivka</a> nad bazénem :)

malinaa

a máte ji někdo doma? docela by mě to zajímalo jak to funguje v domácnosti a jestli se to vůbec vyplatí nebo ne :O

jancek

no taky přemýšlím o tom jestli si pořídím výřivku. Chtěl bych nějakou přenosnou, ale moc se v tom nevyznám, tak nevím jak to dopadne.

adelickaa

marimex.cz koukni se a uvidíš jestli se ti budou líbit nebo ne ;) já z tama mám a jsem spokojená… tak třeba zaujme a bude to v klidu :)

jancek

no koukal jsem se a docela se mi líbí tenhle bazén vířivý http://www.ma­rimex.cz/bazen-virivy-mspa-nest-b-100/ co si o něm myslíš? má to cenu??

adelickaa

no asi jo ;) proč by ne? když jsem četla na internetu recenze, tak tam píšou docela hezké, takže si myslím, že by to mělo být v cajku ;)

jancek

no tak v tom případě asi do něj půjdu a koupím si jej ;) ale ještě se radši pokouknu po dalších a třeba natrefím ještě na nějaký lepší…

adelickaa

to je super!!! a máš vybráno? stihl jsi to ještě v tomto roku nebo si to necháš až na příští rok?

jancek

nestihl jsem to… to jsem zase já abych něco stihl, to je nemožné. ale už to asi budu mít vyřešené, protože jsem o jedné přesvědčený..

adelickaa

a o které?? šup sem s ní a poděl se s náma o tom která to je :D jsem teda zvědavá kteoru sis vybral :D :D :D

jancek

tahle se mi docela líbí http://www.ma­rimex.cz/infra­sauna-marimex-smart-2000-m/ tak myslíš že je to v klidu si tuhle pořídit?

adelickaa

jasně že to je v klidu si takovou pořídit, vůbec bych se toho nebála… tahle je moc v klidu, tak do toho klidně už jdi :)